کتاب زندگی

نامم بهاراست ،زاده فصل رویش و بارانهای گاه و بیگاه ، متولد خطه ی همیشه جاوید کرمانشاه و فرزند ارشد یه خانواده کوچک پنج نفره . چند بهار است که همسفری دارم و دو فرزند ودیر زمانی نیست که مهمان این مرز و بوم جغرافیای هستم .اهل قلم نیستم ولی دوستدار قلمم . با ندای قلبم و آهنگ حسم هم آوا هستم . و از رنگین کمان احساسم می نویسم .

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

همه آدمای روی این کره خاکی کتاب زندگی خودشون رو دارند ،حساب که می کنی می بینی چقدر کتاب نانوشته و نا خونده وجود داره ،از گذشته تا بحال . جالب اینکه هیچ کدوم از این کتابا چاپ مجدد نیستند ،هیچ کدوم داستاناش شبیه هم نیستند ،هر کدوم به اندازه خودشون جذاب و خواندنی و منحصر به فردند.
می دونستی کتاب زندگی ما آدما مصوره؟ پر از تصویرهایی که ما اونا رو خلق کردیم رنگی و پر از حس .تعداد صفحات این کتاب مصور بسته به تعداد روزا و سالهایی که عمر می کنیم نداره ،اون به خاطره سازیهای ما و اتفاقاتی که تو تموم لحظات عمرمون برامون پیش اومده بستگی داره .حالا اگه خاطره ساز قهاری بودی اون تو پر از تصویر خاطراتته و کتاب زندگیت حجیم تر. البته یه واقعیت بزرگ وجود داره چقدر رنگی بودن و براق بودن تصاویر کتاب همه نتیجه عملکرد ماست . این ماییم که به تصاویر کتابمون رنگهای پر رنگ و کم رنگ ،شاد و سرد ،سرزنده و بی روح می دیم .به نظرم کلمه تقدیر برای ما آدما یه توجیه برای تموم چیزهاییه که ما دانسته و ندانسته انتخابشون کردیم .حالا یه چیز بسیار شنیدنی، اون کسی که این کتاب رو صحافی می کنه کارش فابریک و درجه یکه ،اون همه این کتابا رو با نظم و سلیقه خاصی صحافی می کنه و البته خوش بحال اونایی که صحاف ، کتاب زندگیشون رو به لبه طلایی مزین می کنه . فکر می کنی کتاب زندگیت به اندازه تموم لحظاتی که ارزشش رو داشته تصویر سازی کنی ،قطور هست ؟

مطالب مرتبط

Leave a Comment